Ponderea personalului vaccinat din totalul personalului angajat în unitățile de învățământ din județul Hunedoara

Inspectoratul Școlar Județean arată care va fi modalitatea de desfășurare a cursurilor începând cu data de 15 noiembrie. A crescut semnificativ numărul cadrelor didactice care s-au vaccinat împotriva noului coronavirus.

„În urma centralizării raportărilor din cele 250 de unități de învățământ preuniversitar cu personalitate juridică și structuri arondate, în funcție de situația epidemiologică, de infrastructură și de procentul minimum de 60% din personal vaccinat, a fost înregistrată următoarea situație: Număr unități de învățământ (PJ+AR) cu activitate față în față,: 160 (64%); Număr unități de învățământ integral în sistem online ca urmare a ratei de vaccinare mai mică de 60%: 82 (32,8%); Număr unități cu activitatea integral în sistem online ca urmare a aplicării art. 3 alin. 2 din ordinul comun (solicitare a unității și aprobare ISJ/ISMB – infrastructură/personal): 8 (3,2%)”, arată ISJ Hunedoara.

În județ sunt un număr de 136 de preșcolari și elevi confirmați cu COVID și 37 de angajați din învățământ.

 

Nr. crt. Denumirea unității de învățământ (PJ/AR)
(se includ: CSS-uri, palatul și cluburile copiilor)
Localitatea Mediul (U/R) Rata de vaccinare a personalului unității (%)
1 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SFÂNTA VARVARA” ANINOASA ANINOASA URBAN 62.00
2 ȘCOALA PRIMARĂ ISCRONI ANINOASA URBAN 62.00
3 GRĂDINIȚA SAMARITEANUL BAIA DE CRIȘ BAIA DE CRIŞ RURAL 0.00
4 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM IANCU” BAIA DE CRIȘ BAIA DE CRIŞ RURAL 72.00
5 ȘCOALA PRIMARĂ RIȘCULIȚA RIŞCULIŢA RURAL 66.66
6 ȘCOALA PRIMARĂ ȚEBEA ŢEBEA RURAL 100.00
7 ȘCOALA PRIMARĂ BALȘA BALŞA RURAL 22.00
8 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂCIA BĂCIA RURAL 57.00
9 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂIȚA BĂIŢA RURAL 75.00
10 ȘCOALA PRIMARĂ HĂRȚĂGANI HĂRŢĂGANI RURAL 0.00
11 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂNIȚA BĂNIŢA RURAL 66.00
12 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BĂNIȚA BĂNIŢA RURAL 100.00
13 ȘCOALA PRIMARĂ MERIȘOR MERIŞOR RURAL 60.00
14 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN DAICOVICIU” BERIU BERIU RURAL 70.37
15 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CĂSTAU CĂSTĂU RURAL 66.66
16 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ORĂȘTIOARA DE JOS ORĂŞTIOARA DE JOS RURAL 50.00
17 ȘCOALA PRIMARĂ SIBIȘELU VECHI SIBIŞEL RURAL 33.33
18 ȘCOALA PRIMARĂ BLĂJENI BLĂJENI RURAL 85.71
19 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BOȘOROD BOŞOROD RURAL 33.33
20 ȘCOALA PRIMARĂ CHITID CHITID RURAL 33.33
21 ȘCOALA PRIMARĂ TÂRSA TÂRSA RURAL 0.00
22 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „FLOARE DE COLȚ” BRAD BRAD URBAN 64.00
23 LICEUL TEORETIC „AVRAM IANCU” BRAD BRAD URBAN 95.00
24 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN” BRAD BRAD URBAN 60.00
25 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIRCEA SÂNTIMBREANU” BRAD BRAD URBAN 78.95
26 ȘCOALA POSTLICEALĂ „HENRI COANDĂ” BRAD BRAD URBAN 89.00
27 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE ȚIC” BRĂNIȘCA BRĂNIŞCA RURAL 40.00
28 ȘCOALA PRIMARĂ BOZ BOZ RURAL 0.00
29 ȘCOALA GIMNAZIALĂ BRETEA ROMÂNĂ BRETEA ROMÂNĂ RURAL 94.00
30 ȘCOALA PRIMARĂ MĂCEU MĂCEU RURAL 67.00
31 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PLOPI PLOPI RURAL 100.00
32 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VÎLCELE BUNE VÂLCELELE BUNE RURAL 0.00
33 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION BUTEANU” BUCEȘ BUCEŞ RURAL 50.00
34 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL DUPĂPIATRĂ DUPĂPIATRĂ RURAL 50.00
35 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SABIN OPREAN” BUCUREȘCI BUCUREŞCI RURAL 80.00
36 ȘCOALA PRIMARĂ BULZEȘTII DE SUS BULZEŞTII DE SUS RURAL 60.00
37 ȘCOALA PRIMARĂ BURJUC BURJUC RURAL 33.00
38 ȘCOALA PRIMARĂ GLODGHILEȘTI GLODGHILEŞTI RURAL 33.00
39 LICEUL TEHNOLOGIC „OVID DENSUSIANU” CĂLAN CĂLAN URBAN 62.31
40 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CRIȘENI CĂLAN URBAN 100.00
41 GRĂDINIȚA „VOINICELUL” CĂLAN CĂLAN URBAN 61.11
42 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂLAN CĂLAN URBAN 63.38
43 ȘCOALA PRIMARĂ CĂLAN ORAȘUL VECHI CĂLAN URBAN 66.66
44 ȘCOALA PRIMARĂ NĂDĂȘTIA DE JOS NĂDĂŞTIA DE JOS URBAN 66.66
45 ȘCOALA PRIMARĂ NĂDĂȘTIA DE SUS NĂDĂŞTIA DE SUS URBAN 60.00
46 ȘCOALA PRIMARĂ STREI STREI URBAN 66.66
47 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CAROL DAVILA” CĂLAN CĂLAN URBAN 88.00
48 ȘCOALA GIMNAZIALĂ CERTEJU DE SUS CERTEJU DE SUS RURAL 73.07
49 ȘCOALA PRIMARĂ HONDOL HONDOL RURAL 66.66
50 LICEUL TEHNOLOGIC „CRIȘAN” CRIȘCIOR CRIŞCIOR RURAL 64.10
51 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT CRIȘCIOR CRIŞCIOR RURAL 66.66
52 ȘCOALA PRIMARĂ ZDRAPȚI ZDRAPŢI RURAL 66.66
53 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DENSUȘ DENSUŞ RURAL 41.17
54 ȘCOALA PRIMARĂ PEȘTEANA PEŞTEANA RURAL 33.33
55 COLEGIUL NAȚIONAL „DECEBAL” DEVA DEVA URBAN 80.00
56 COLEGIUL NAȚIONAL PEDAGOGIC „REGINA MARIA” DEVA DEVA URBAN 70.21
57 GRADINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 7 DEVA DEVA URBAN 63.88
58 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR 3 DEVA DEVA URBAN 50.00
59 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 DEVA DEVA URBAN 44.44
60 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 DEVA DEVA URBAN 62.50
61 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6 DEVA DEVA URBAN 36.36
62 LICEUL CU PROGRAM SPORTIV „CETATE” DEVA DEVA URBAN 75.00
63 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR „CETATE” DEVA DEVA URBAN 61.90
64 LICEUL DE ARTE „SIGISMUND TODUȚĂ” DEVA DEVA URBAN 61.21
65 LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC „DRAGOMIR HURMUZESCU” DEVA DEVA URBAN 64.90
66 LICEUL TEHNOLOGIC „GRIGORE MOISIL” DEVA DEVA URBAN 63.86
67 LICEUL TEHNOLOGIC „TRANSILVANIA” DEVA DEVA URBAN 73.68
68 LICEUL TEORETIC „TEGLAS GABOR” DEVA DEVA URBAN 90.48
69 PALATUL COPIILOR DEVA DEVA URBAN 67.00
70 CLUBUL COPIILOR HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 86.00
71 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANDREI ȘAGUNA” DEVA DEVA URBAN 70.00
72 ȘCOALA PRIMARĂ CRISTUR CRISTUR URBAN 50.00
73 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „VITASMED” DEVA URBAN 71.42
74 ȘCOALA POSTLICEALĂ „VASILE GOLDIŞ” DEVA DEVA URBAN 63.15
75 ȘCOALA PRIMARĂ „SAMUEL” DEVA DEVA URBAN 15.00
76 ȘCOALA SANITARĂ POSTLICEALĂ „CAROL DAVILA” DEVA DEVA URBAN 86.00
77 ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOBRA DOBRA RURAL 50.00
78 ȘCOALA PRIMARĂ LĂPUȘNIC LĂPUŞNIC RURAL 100.00
79 ȘCOALA PRIMARĂ MIHĂIEȘTI MIHĂIEŞTI RURAL 100.00
80 ȘCOALA PRIMARĂ ROȘCANI ROŞCANI RURAL 66.00
81 ȘCOALA PRIMARĂ GENERAL BERTHELOT GENERAL BERTHELOT RURAL 29.00
82 LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL „ALEXANDRU BORZA” GEOAGIU GEOAGIU URBAN 56.00
83 ȘCOALA PRIMARĂ AUREL VLAICU AUREL VLAICU URBAN 0.00
84 LICEUL TEORETIC GHELARI GHELARI RURAL 68.00
85 ȘCOALA GIMNAZIALĂ GURASADA GURASADA RURAL 60.00
86 ȘCOALA PRIMARĂ CÎMPURI SURDUC CÂMPURI-SURDUC RURAL 16.66
87 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „BETLEEM” HAȚEG HAŢEG URBAN 60.00
88 LICEUL TEORETIC „I. C. BRĂTIANU” HAȚEG HAŢEG URBAN 81.17
89 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 HAȚEG HAŢEG URBAN 60.00
90 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 HAȚEG HAŢEG URBAN 71.00
91 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ARON DENSUSIANU” HAȚEG HAŢEG URBAN 76.40
92 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „OVID DENSUŞIANU” HAȚEG HAŢEG URBAN 77.00
93 GRĂDINIŢA CU PROGRAM NORMAL NĂLAȚVAD NĂLAŢVAD URBAN 100.00
94 ȘCOALA GIMNAZIALĂ HĂRĂU HĂRĂU RURAL 64.00
95 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BÎRSĂU BÂRSĂU RURAL 0.00
96 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CHIMINDIA CHIMINDIA RURAL 61.00
97 ȘCOALA PRIMARĂ HĂȘDĂU HĂŞDĂU RURAL 66.00
98 CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „RUDOLF STEINER” HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 34.00
99 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 84.00
100 COLEGIUL ECONOMIC „EMANUIL GOJDU” HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 65.26
101 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 64.10
102 COLEGIUL NAȚIONAL „IANCU DE HUNEDOARA” HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 67.42
103 ȘCOALA PRIMARĂ HĂȘDAT HĂŞDAT URBAN 33.33
104 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 78.33
105 ȘCOALA PRIMARĂ RĂCĂȘTIE RĂCĂŞTIA URBAN 50.00
106 GRADINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „DUMBRAVA MINUNATĂ” HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 61.00
107 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 60.00
108 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 5 HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 33.00
109 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „FLOAREA SOARELUI” HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 60.00
110 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PRICHINDELUL” HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 63.00
111 GRĂDINIȚA „ZORI DE ZI” HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 66.00
112 GRADINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 57.81
113 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR 6 HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 66.66
114 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „LICURICI” HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 66.66
115 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5 HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 62.50
116 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „PITICOT” HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 53.84
117 GRĂDINIȚA HAPPY KIDS HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 25.00
118 LICEUL TEHNOLOGIC „CONSTANTIN BURSAN” HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 64.00
119 LICEUL TEHNOLOGIC „MATEI CORVIN” HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 75.00
120 SCOALA GIMNAZIALA NR. 6 HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 75.67
121 ȘCOALA PRIMARĂ PEȘTIȘU MARE PEŞTIŞU MARE URBAN 66.70
122 LICEUL TEORETIC „TRAIAN LALESCU” HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 76.00
123 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 68.96
124 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 55.35
125 ȘCOALA TEHNICĂ POSTLICEALĂ „HENRI COANDĂ” HUNEDOARA HUNEDOARA URBAN 100.00
126 LICEUL TEORETIC „SILVIU DRAGOMIR” ILIA ILIA RURAL 66.07
127 ȘCOALA PRIMARĂ LELESE LELESE RURAL 60.00
128 ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCA CERNII DE JOS LUNCA CERNII DE JOS RURAL 33.00
129 ȘCOALA PRIMARĂ LUNCA CERNII DE SUS LUNCA CERNII DE SUS RURAL 40.00
130 ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCOIU DE JOS LUNCOIU DE JOS RURAL 76.00
131 ȘCOALA PRIMARĂ PODELE PODELE RURAL 60.00
132 GRĂDINIȚA „LUMEA COPIILOR” LUPENI LUPENI URBAN 68.42
133 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR 1 LUPENI LUPENI URBAN 66.66
134 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR 2 LUPENI LUPENI URBAN 57.14
135 LICEUL TEHNOLOGIC LUPENI LUPENI URBAN 62.00
136 LICEUL TEORETIC „MIRCEA ELIADE” LUPENI LUPENI URBAN 87.87
137 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LUPENI LUPENI URBAN 80.00
138 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 LUPENI LUPENI URBAN 52.27
139 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 LUPENI LUPENI URBAN 60.00
140 ȘCOALA PRIMARĂ MĂRTINEȘTI MĂRTINEŞTI RURAL 75.00
141 ȘCOALA PRIMARĂ TOMEȘTI OBÂRŞA RURAL 22.00
142 ȘCOALA GIMNAZIALĂ OHABA OHABA RURAL 50.00
143 ȘCOALA PRIMARĂ LĂPUGIU DE SUS LĂPUGIU DE SUS RURAL 25.00
144 GRĂDINIȚA „CĂSUȚA CU POVEȘTI” ORĂȘTIE ORĂŞTIE URBAN 64.00
145 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 ORĂȘTIE ORĂŞTIE URBAN 60.00
146 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 ORĂŞTIE ORĂŞTIE URBAN 66.00
147 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ȘTRUMFII” ORĂȘTIE ORĂŞTIE URBAN 100.00
148 LICEUL TEHNOLOGIC „NICOLAUS OLAHUS” ORĂȘTIE ORĂŞTIE URBAN 62.00
149 LICEUL TEORETIC „AUREL VLAICU” ORĂȘTIE ORĂŞTIE URBAN 65.00
150 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DOMINIC STANCA” ORĂȘTIE ORĂŞTIE URBAN 67.24
151 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DR. AUREL VLAD” ORĂȘTIE ORĂŞTIE URBAN 61.05
152 ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CAROL DAVILA” ORĂȘTIE ORĂŞTIE URBAN 92.30
153 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „HADRIAN DAICOVICIU” ORĂȘTIOARA DE SUS ORĂŞTIOARA DE SUS RURAL 46.00
154 ȘCOALA PRIMARĂ BUCIUM BUCIUM RURAL 34.00
155 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL COSTEȘTI COSTEŞTI RURAL 0.00
156 ȘCOALA PRIMARĂ LUDEȘTII DE JOS LUDEŞTII DE JOS RURAL 60.00
157 ȘCOALA PRIMARĂ OCOLIȘU MIC OCOLIŞU MIC RURAL 60.00
158 COLEGIUL TEHNIC „CONSTANTIN BRÂNCUŞI” PETRILA PETRILA URBAN 69.23
159 ȘCOALA PRIMARĂ NR. 3 PETRILA CIMPA URBAN 25.00
160 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.4 PETRILA JIEŢ URBAN 0.00
161 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 PETRILA PETRILA URBAN 50.00
162 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5 PETRILA PETRILA URBAN 74.19
163 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION DESIDERIU SÎRBU” PETRILA PETRILA URBAN 63.15
164 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR 1 PETRILA PETRILA URBAN 64.28
165 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 6 PETRILA PETRILA URBAN 61.90
166 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETROS PETROS RURAL 39.28
167 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT BARU BARU RURAL 83.33
168 ȘCOALA PRIMARĂ BARU BARU RURAL 50.00
169 CLUBUL COPIILOR VALEA JIULUI PETROŞANI URBAN 55.56
170 CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR PETROȘANI PETROŞANI URBAN 75.00
171 COLEGIUL ECONOMIC „HERMES” PETROȘANI PETROŞANI URBAN 70.00
172 COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ „CARMEN SYLVA” PETROȘANI PETROŞANI URBAN 71.79
173 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CARMEN SYLVA” PETROȘANI PETROŞANI URBAN 92.30
174 COLEGIUL NAȚIONAL „MIHAI EMINESCU” PETROȘANI PETROŞANI URBAN 78.00
175 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AVRAM STANCA” PETROȘANI PETROŞANI URBAN 70.00
176 GRADINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 PETROȘANI PETROŞANI URBAN 71.00
177 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PRELUNGIT NR. 2 PETROȘANI PETROŞANI URBAN 43.00
178 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT + NORMAL NR 1 PETROŞANI PETROŞANI URBAN 61.00
179 GRĂDINIȚA „SAMARITEANUL” PETROȘANI PETROŞANI URBAN 40.00
180 LICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE LEONIDA” PETROȘANI PETROŞANI URBAN 83.00
181 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 PETROȘANI PETROŞANI URBAN 81.00
182 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION GHEORGHE DUCA” PETROȘANI PETROŞANI URBAN 74.00
183 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7 PETROȘANI PETROŞANI URBAN 72.97
184 ȘCOALA SANITARĂ POSTLICEALĂ „CAROL DAVILA” PETROȘANI PETROŞANI URBAN 84.00
185 ȘCOALA PRIMARĂ PRICAZ PRICAZ RURAL 44.00
186 ȘCOALA PRIMARĂ TURDAȘ TURDAŞ RURAL 67.00
187 ȘCOALA GIMNAZIALĂ PUI PUI RURAL 56.00
188 ȘCOALA PRIMARĂ BĂIEȘTI BĂIEŞTI RURAL 57.00
189 ȘCOALA PRIMARĂ GALAȚI GALAŢI RURAL 50.00
190 ȘCOALA PRIMARĂ PONOR PONOR RURAL 50.00
191 ȘCOALA PRIMARĂ RUȘOR RUŞOR RURAL 57.00
192 ȘCOALA PRIMARĂ URIC URIC RURAL 50.00
193 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RAPOLTU MARE RAPOLTU MARE RURAL 63.15
194 ȘCOALA PRIMARĂ BOBÎLNA BOBÂLNA RURAL 100.00
195 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RĂCHITOVA RĂCHITOVA RURAL 53.33
196 ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂU DE MORI RÂU DE MORI RURAL 72.00
197 ȘCOALA PRIMARĂ CLOPOTIVA CLOPOTIVA RURAL 50.00
198 ȘCOALA PRIMARĂ SIBIȘEL OHABA OHABA-SIBIŞEL RURAL 80.00
199 ȘCOALA PRIMARĂ OSTROV OSTROV RURAL 80.00
200 ȘCOALA PRIMARĂ BĂLANU RÂU DE MORI RURAL 50.00
201 ȘCOALA PRIMARĂ REEA REEA RURAL 66.00
202 ȘCOALA PRIMARĂ CÂRNEȘTI CÂRNEŞTI RURAL 33.00
203 ȘCOALA PRIMARĂ PĂCLIȘA PĂCLIŞA RURAL 50.00
204 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PREOT IOSIF COMȘA” RIBIȚA RIBIŢA RURAL 45.00
205 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ROMOS ROMOS RURAL 64.00
206 ȘCOALA PRIMARĂ ROMOȘEL ROMOŞEL RURAL 100.00
207 ȘCOALA PRIMARĂ VAIDEI VAIDEI RURAL 66.00
208 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SARMIZEGETUSA SARMIZEGETUSA RURAL 70.58
209 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂLAȘU DE SUS SĂLAŞU DE SUS RURAL 45.00
210 ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÎNTĂMĂRIA-ORLEA SÂNTĂMĂRIA-ORLEA RURAL 68.00
211 ȘCOALA PRIMARĂ SUBCETATE SUBCETATE RURAL 71.00
212 SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „SFÂNTA ECATERINA” PRISLOP SILVAŞU DE SUS RURAL 40.00
213 LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR „ANGHEL SALIGNY” SIMERIA SIMERIA URBAN 65.00
214 GRĂDINIȚA BÂRCEA MARE BÂRCEA MARE URBAN 50.00
215 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SÂNTANDREI SÂNTANDREI URBAN 50.00
216 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „CĂSUȚA PITICILOR” SIMERIA SIMERIA URBAN 80.00
217 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 SIMERIA SIMERIA URBAN 83.00
218 GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 SIMERIA SIMERIA URBAN 73.00
219 ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SIGISMUND TODUȚĂ” SIMERIA SIMERIA URBAN 61.00
220 CENTRU DE PEDAGOGIE CURATIVĂ SIMERIA SIMERIA VECHE URBAN 50.90
221 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘOIMUȘ ŞOIMUŞ RURAL 39.00
222 ȘCOALA PRIMARĂ BĂLATA BĂLATA RURAL 40.00
223 ȘCOALA PRIMARĂ BOHOLT BOHOLŢ RURAL 20.00
224 ȘCOALA PRIMARĂ PĂULIȘ PĂULIŞ RURAL 20.00
225 ȘCOALA GIMNAZIALĂ TELIUCU INFERIOR TELIUCU INFERIOR RURAL 51.00
226 ȘCOALA PRIMARĂ CINCIȘ CERNA CINCIŞ-CERNA RURAL 33.30
227 LICEUL TEHNOLOGIC „RETEZAT” URICANI URICANI URBAN 63.62
228 ȘCOALA PRIMARĂ CÂMPU LUI NEAG CÂMPU LUI NEAG URBAN 66.66
229 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR 1 URICANI URICANI URBAN 100.00
230 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 URICANI URICANI URBAN 68.42
231 ȘCOALA PRIMARĂ VALEA NANDRULUI VALEA NANDRULUI RURAL 57.00
232 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL JOSANI JOSANI RURAL 0.00
233 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VAȚA DE JOS VAŢA DE JOS RURAL 50.00
234 ȘCOALA PRIMARĂ BIRTIN BIRTIN RURAL 0.00
235 ȘCOALA PRIMARĂ CĂZĂNEȘTI CĂZĂNEŞTI RURAL 25.00
236 ȘCOALA PRIMARĂ CIUNGANI CIUNGANI RURAL 0.00
237 ȘCOALA PRIMARĂ TÂRNAVA DE CRIȘ TÂRNAVA DE CRIŞ RURAL 33.33
238 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VĂLIȘOARA VĂLIŞOARA RURAL 33.00
239 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VEȚEL VEŢEL RURAL 44.00
240 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LEȘNIC LEŞNIC RURAL 50.00
241 ȘCOALA PRIMARĂ MINTIA MINTIA RURAL 75.00
242 ȘCOALA GIMNAZIALĂ VISCA VISCA RURAL 61.53
243 LICEUL TEHNOLOGIC „MIHAI VITEAZU” VULCAN VULCAN URBAN 72.00
244 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5 VULCAN VULCAN URBAN 64.00
245 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 VULCAN VULCAN URBAN 58.00
246 GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL+PRELUNGIT NR 1 VULCAN VULCAN URBAN 60.00
247 ȘCOALA PRIMARĂ NR. 3 VULCAN VULCAN URBAN 66.00
248 ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 6 VULCAN VULCAN URBAN 60.37
249 ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZAM ZAM RURAL 66.66
250 ȘCOALA PRIMARĂ POJOGA POJOGA RURAL 50.00

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.